TÜBİTAK TEYDEB 1505 Üniversite - Sanayi İşbirliği Destek Programı Bilgi Günü
Bilim, teknoloji ve inovasyon ekosistemi içerisinde sürdürülen çalışmalar çerçevesinde, Üniversitemiz TARGET Teknoloji Transfer Ofisi ve Tübitak TEYDEB işbirliği ile 27 Ağustos 2020 Perşembe günü, saat 14:00’da, Üniversitemiz araştırmacılarına ve sanayi firma temsilcilerine yönelik olarak TEYDEB 1505 Üniversite – Sanayi İşbirliği Destek Programı bilgi günü etkinliği (Online) Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etkinlik kapsamında, programının amaç ve hedeflerine bağlı olarak; Proje önerisi geliştirme, proje hazırlık ve yazım aşamasında önemli hususlar ile birlikte örnek proje konuları ve ilgili birçok konu başlığında ilgili araştırmacıları bilgilendirmek ve bu alandaki proje hazırlık ve/veya öneri aşamasındaki çalışmalarınıza destek olmak, yeni proje fikirlerinin ve ortak işbirliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak, bu program kapsamında hedeflenmektedir
Eğitimciler
Tübitak TEMEG Bilimsel Program Uzmanı : Onur ÜLGEN
Katılımcılara zoom bağlantı linki belirtilen e-posta üzerinden gönderilecektir. E-posta adresinizi lütfen kontrol ediniz.
Kısaca proje fikrinizi ve hangi konuda araştırmacı (Üniversite / Sanayi) ihtiyacınız bulunmakta belirtebilirsiniz.
Katılımınızı Bekler, İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Bilgi ve Sorularınız için: Firma Temsilcilerimiz : Gaün TARGET Teknoloji Transfer Ofisinden, Üniversite - Sanayi işbirliği uzmanı Gönül Çoşkun ile irtibata geçebilirsiniz. İletişim No : 360 0611 (Dahili: 225). Üniversitemiz araştırmacıları ise, Araştırma Projeleri Uzmanı, Özkan Kireç ile iletişim kurabilirler. İletişim No : 360 0611 (Dahili: 227)